KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14103016
nr 1410 3016
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Stilleben. Monogramsignerade. Olja på duk, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:46:35
9/8 18:17:14